FAQs

Sık Sorulan Sorular

Sayfanın sağ üstünden yer alan Hesabım alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.
Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli: Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri eğer varsa önce boyutlarını seçip sonra 'Sepete Ekle' butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Ardından sepetinize giderek "ödeme sayfasına git" butonuna tıklayarak SSL SECURE güvenli ödeme ekranına aktarılırsınız. Adres bilgileriniz ardından kredi kartı bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Bafidica.com adresinden verdiğiniz bütün siparişler ücretsiz gönderim seçeneğine dahildir, herhangi bir kargo ücreti yoktur.
Bafidica.com PayTR ödeme sistemlerinin altyapısını kullanmaktadır. Ödemeyi PayTR güvencesi ile kredi kartı, banka kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Kredi kartı veya havale kartı kullanılacak ise kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse isteğe bağlı taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer havale ile ödeme yapılacak ise havale açıklama kısmına sipariş no yazılmalıdır.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Sadece kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.
Siparişlerin verdikten sonra 7-10 iş günü olacak şekilde hazırlanma süreleri bulunmaktadır. Kargoya verildikten sonra ise kargo şirketlerinin Türkiye genelindeki kargo teslim süreleri genellikle 1-3 gün arasında olmaktadır. Ancak kargo şirketlerinde yaşanan yoğunluk ve sipariş adresi kaynaklı olarak kargo teslim süreleri değişiklikler gösterebilir.
Siparişinizi verdikten sonra aynı gün içerisinde gün bitimine kadar(saat 00:00), sipariş iptali için bize ad, soyad ve sipariş numarası ilettiğiniz taktirde siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer sipariş aynı gün içerisinde iptal edilmez ise siparişinizin elinize ulaşmasını ve hasarsız bir şekilde iadesi yapılması gerekmektedir.
İade süresi siparişiniz elinize ulaştığından itibaren yasal olarak 15 gündür. Satın aldığınız üründe iade gerektirecek bir durum söz konusu olduğu taktirde kolay, hızlı ve ücretsiz bir iade süreci için info@bafidica.com eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz elimize ulaştıktan sonra 1 ila 15 iş günü içerisinde para iadesi işlemleri tamamlanacaktır. Ürünler bizim tarafımızdan teslim alındığında kullanılmış, yıpranmış veya hasar tespit edilirse size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz yada kesintiler uygulanabilir.
Satın alma işlemini tamamlamak üzerine sepetinize gittiğinizde sepetinizin sol alt kısmında "kupon kodu" kısmına indirim/promosyon kodunuzu girerek promosyon kodunuzu kullanabilirsiniz.
Bize menüde bulunan iletişim sayfasındaki formumuzu doldurarak veya info@bafidica.com e-posta adresimize mail atarak ulaşabilirsiniz.
Özel, kurumsal siparişleriniz için (isim, şirket logo, dizayn vs.) adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Sizle en kısa sürede iletişime geçilir ve verdiğiniz detaylar doğrultusunda size özel hazırlanmış bir tasarımla birlikte fiyat, hazırlık süresi ve teslimat süresi bilgileri iletilir.
Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyaruz. Bize mail adresimizden, whatsapp iletişim hattımızdan ulaşırsanız birlikte neler yapabileceğimizi konuşabiliriz.
Bu internet sitesi, yerli ve yabancı olmak üzere çeşitli pazar yerlerinde satış yapmaktayız. Mağazamız pazar yerlerini buradan görebilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı ve Ücretsiz Kargo!