Kargo ve İade

Kargo ve İade

Stok durumundan bağımsız, bütün ürünlerimizin sipariş sonrası 6-10 iş günü olacak şekilde hazırlanma süreleri bulunmaktadır. Kişiselleştirilebilir ürünlerde bu süre biraz daha uzamaktadır. Kargoya verildikten sonra ise kargo şirketlerinin Türkiye genelindeki kargo teslim süreleri genellikle 1-3 gün arasında olmaktadır. Ancak kargo şirketlerinde yaşanan yoğunluk ve sipariş adresi kaynaklı olarak kargo teslim süreleri değişiklikler gösterebilir.
Bafidica.com adresinden verdiğiniz bütün siparişler ücretsiz gönderim seçeneğine dahildir, herhangi bir kargo ücreti yoktur.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz Bafidica'ya geri yollanarak iade edilir.Paketinizi hangi kargo şubesinden teslim almanız gerektiğini “Siparişlerim“ sayfasında “Kargom Nerede” linkinden öğrenebilirsiniz.
Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin.Kargo paketinde veya üründe hasar varsa: Kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutulmasını talep edin. Bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde iade işlemlerini başlatabiliriz.
Kargonuzun durumunu "Hesabım -> Siparişler" sekmesi altında "Kargom Nerede" butonuna basarak görebilirsiniz.
Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünün kargosunu teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Kişiye özel üretilen ürünler haricinde, kargo tesliminizden 15 gün içerisinde bize ulaştığınız taktirde iadenizi kolay ve eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz.
İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.Tüm iadelerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.Ürünlerinizi sadece bizim size vereceğimiz kargo firması ile iade edebilirsiniz.Satın aldığınız ürünler kullanılmış, yıpranmış, hasar görmüş bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Eğer üründe bulunan hasar kargo firmasına bağlı, kargodan o şekilde geldi ise kargoyu teslim almadan kargo görevlisinin yanında "Durum Tespit Tutanağı" tutulmalı ve bu şekilde iade edilmelidir.
İade kargo masrafları müşteri tarafına yansıtılmaz ancak bizim tarafımızdan sağlanan kargo firması aracılığı ile tarafımıza yollanmalıdır.
İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa10 ile 15 gün içerisinde bizim tarafımızdan iade süreci tamamlanır. Ancak iade edilen tutarın geçişleri bankalar tarafında farklılık gösterilebilir. Ürün iade şartlarına uygun değilse sizinle iletişime geçirilerek siparişiniz adresinize geri gönderilir.
Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten, mobilden, sanal yollarla satın alınan bir ürünü iade etme süresi 15 gündür. 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

Tüm ürünlerde %25'e varan indirim ve tüm Türkiye için geçerli ücretsiz kargo fırsatı!